UKR | RU
м. Одеса
newscaena@gmail.com

Наші кліенти:

Двері у тех. приміщення

Використання в заголовку прикметника «багатофункціональні» (слово зі специфікацій німецької компанії «Херманн») не претендує на термінологічну чистоту. У цій статті описуються двері, які не піддаються суворій класифікації, проте відрізняються різноманіттям варіантів застосування та виконання.

Двері, що встановлюються на під'їзди багатоповерхових будинків, підсобки, у приміщеннях офісних та виробничих будівель, медичних установ, лабораторіях, підприємств торгівлі, сервісу, малого бізнесу, державних установ, банків.

Саме перелік об'єктів, де потрібні різноманітні двері, спонукає характеризувати їх як «багатоцільові»: склади, гаражі, тамбури, двері на горище, підвал, двері, що встановлюються на поверхових майданчиках багатоквартирних будинків. У прив'язці до терміну «приміщення технічного призначення» багато виробників виділяють групу продукції, звану «технічні двері». Для дверей в електрощитову (з пружними петлями) - найправильніша назва.

При виборі дверей слід враховувати кількість циклів відкриття-закриття. Двері, які використовуються інтенсивно, необхідно обладнати доводчиком, посиленими петлями та дверною коробкою.

Базова комплектація
Дверне полотно виготовляється із сталевого оцинкованого листа, товщиною від 0,6 до 2 мм. Поверхня дверей, як правило, поставляється в прогрунтованому вигляді, а потім забарвлюється на вибір клієнта в кольори RAL.

Як наповнювач застосовується:
— пінополістирол;
— шар «Ізовера» або мінеральної вати;
— ДВП з трубчастими отворами або суцільна;
— ДСП із трубчастими порожнинами або суцільна;
— шар картону з дрібними стільниками проклеєний по всій поверхні до листової сталі.

Також до базового набору входить:
— дверна коробка зі сталевого профілю;
— замок циліндровий з набором ключів;
— ручка нажимного типу;
— петлі;
— протизнімний штифт;
— настановні елементи.

Додаткова комплектація:
— замок «антипаніка»;
— віконце зі склом;
— доводчик;
— вентиляційна решітка;
— вічко;
— додаткові ущільнювачі.



Протипожежні двері встановлюються на об'єктах з підвищеною ймовірністю виникнення надзвичайних ситуацій. Для оцінки пожежостійкості дверей застосовується такий показник як межа вогнестійкості. Він характеризує проміжок часу, протягом якого зберігається цілісність конструкції дверей. Поблизу вогнища загоряння двері здатні "протриматися" від 15 до 120 хвилин. Для протипожежних дверей у житлових приміщеннях нормою вважається показник межі вогнестійкості 30 хвилин. Протипожежні двері обладнують датчиками, які реагують на звук пожежної сигналізації, а також автоматичним доводчиком, що дозволяє оперативно перекрити шлях вогню та диму. За допомогою замкової системи антипаніка забезпечується можливість негайної евакуації людей з будівлі.

З виробників багатофункціональних дверей слід згадати німецьку компанію «Херманн», у лінійці продукції якої найсучасніші варіанти виконання та комплектації.